Смешни Tuning

oct2

Шкода Октавиа II – Змеј подесување

oct

Многу елегантна шкода октавија II разбира со 2.0 TDi, дека ако знакот е вистина. Повеќе >

Funny Lada Samara


Еден од најдобрите парчиња минува низ подесување несомнено најдете многу Лада автомобил, сметаат себеси тука. Оваа забава Лада Самара, секако, една од интересните делови.
Повеќе >

Тојота Celica или BMW


Доста интересно стар Тојота Celica, во која, меѓу другото, предната решетка со приложување две бубрезите во стилот на BMW …
Повеќе >

Смешни Рено Safrane


Во целина, интересни подесување Рено Safrane, од задниот дел на Corvette и на влезната врата отворен стил Ламба во сите добро сега, но предниот дел од тоа е почеток на штимање што е срам. Но, и покрај корумпираните однапред е доста интересно парче од автомобилот.
Повеќе >

Подесување чудовиште


Ние сме повторно подесување такво ниво што тоа дури и не знам каков вид на автомобил, тоа е. Проценки, тоа може да биде еден стар Camaro, но, исто така, нешто сосема поинакво … Повеќе >

Луди Opel Corsa


Opel Corsa е прилично популарен автомобил за подесување. Овојпат, но имаме две луди Корса, што е вреди да се види …
Повеќе >

Daewoo Lanos – крал забава подесување


Ова Даеву Lanos од Украина сигурно ќе биде меѓу кандидатите за титулата Крал на подесување. Веќе од предната укажува на тоа дека ова ќе стане вешт во тоа, но најголем пример за стил и елеганција може да се најде во строг, онаму каде што навистина немаат зборови …
Повеќе >

Хонда Граѓански – избезумени жаба


Денес, имаме една стара Хонда Граѓански во garish зелена и портокалова во внатрешноста повторно.
Повеќе >

Смешни подесување Pontiac Sunfire


Pontiac Sunfire Купе во Европа е сосема непознат автомобил и се погледне како тоа може да испаднат кога тој почнува подесување …
Повеќе >