Venturi

This user hasn't shared any biographical information


Postime nga Venturi

oct2

Skoda Octavia II – Dragon tuning

oct

Shumë elegante Skoda Octavia II me një kurs 2.0 TDi, se në qoftë se është një shenjë e vërtetë. Më shumë >

Funny Lada Samara


Një nga pjesët më të mira që shkojnë përmes akordim padyshim gjeni shumë makine Lada, konsiderojnë veten këtu. Kjo fun Lada Samara padyshim një nga BITS interesante.
Më shumë >

Velvet Porsche Panamera


Opsionet rregullatore për Panamera Porsche është i ndryshëm nga kompanitë e panumërta tuning, por çfarë lidhje vetëm të ndryshojë ngjyrën, ose më saktë sipërfaqja e trupit …
Më shumë >

Toyota Celica ose BMW


Mjaft interesante vjetër Toyota Celica, në të cilat inter alia vuaj front bashkëngjitur dy veshkat në stilin e BMW …
Më shumë >

Mercedes-Benz CLA 250 nga Brabus


Modifier Tuning Brabus rindërtuar përshtatjen e tyre të ri të Mercedes-Benz CLA. Pas paraqitjes, nuk ka pasur ndryshime, madje as të pyes veten CLA është në vetvete një makinë shumë e bukur. Prandaj, nuk ishte vetëm një ndryshim në tailpipes shter dhe një zgjedhje e as një 18 “ose 19″ rrota aliazh u, e cila tani është një zgjedhje e pesë dizajne të ndryshme. Version CLA 250 është e pajisur performanc paketën PowerXtra që nxit dalje nga 25 kW (34 hp) tek 180 kW (245 hp) dhe 35 Nm në 385 Nm. Më shumë >

Funny Renault Safrane


Në pjesën më të madhe, interesante akordim Renault Safrane, nga e pasme e Corvette dhe të hapur derën e përparme të stilit Lamba në të gjithë të mirë tani, por pjesa e përparme e saj eshte fillimi i përshtatjes cila eshte nje turp. Por pavarësisht paraprakisht të korruptuar është një pjesë mjaft interesante e makinave.
Më shumë >

Rrëzohet Video Supercars


Në këtë video ju do të shihni një të plotë dhjetë minuta e supermakinave aksidentet e trafikut.
Më shumë >

Porsche Cayenne nga Design paraprak


Gjermanisht modifier tuning Dizajn Para se ka përgatitur një paketë të re për aerodinamik Porsche Cayenne Gjenerata e dytë. Packet quajtur PD600 Kit Widebody aerodinamik përfshin një parakolp redesigned përparme, të cilat janë LED dritat bashku me një grilë të ndryshme, modifikuar fenders, parakolp pasme me diffuser, spoiler kulmi dhe disa gjëra të tjera të vogla. Pako Çmimi është € 8,900. Më shumë >

Auto siç projektuar nga Homer Simpson


Kohët e fundit kam pasur marr-up nga filmi Flintstones dhe sot përsëri për të ndryshuar një makinë si dizajnuar nga Homer Simpson nga The Simpsons, sigurisht, jeta-size dhe plotësisht funksionale. Në një episod i The Simpsons, Homeri gjeti vëllanë e tij gjysmë-, që çuan kompania e makinave në Detroit quajtur Powell Motors. Homer përdorur të gjitha idetë e tyre të shkëlqyera për një makinë të re dhe erdhi tek Powell Motors, ku ai i projektuar një makinë të re, sipas ideve të tij brilante. Automobile pas prezantimit zyrtar shkurtimisht udhëhoqi automaker në rrëzimin. Më shumë >

Tuning përbindësh


Ne jemi përsëri tuning një nivel të tillë që ajo nuk e di edhe se çfarë lloj makine është. Vlerësimet, ajo mund të jetë një Camaro vjetër, por edhe diçka krejtësisht të ndryshme … Më shumë >