Mercedes-Benz

Mercedes-Benz CLA 250 nga Brabus


Modifier Tuning Brabus rindërtuar përshtatjen e tyre të ri të Mercedes-Benz CLA. Pas paraqitjes, nuk ka pasur ndryshime, madje as të pyes veten CLA është në vetvete një makinë shumë e bukur. Prandaj, nuk ishte vetëm një ndryshim në tailpipes shter dhe një zgjedhje e as një 18 “ose 19″ rrota aliazh u, e cila tani është një zgjedhje e pesë dizajne të ndryshme. Version CLA 250 është e pajisur performanc paketën PowerXtra që nxit dalje nga 25 kW (34 hp) tek 180 kW (245 hp) dhe 35 Nm në 385 Nm. Më shumë >

Mercedes CLS 63 AMG bërë nga Dogana gjermane Veçanta

Našlapaný Mercedes CLS 63 AMG z dílny German Special Customs 1 uvodni

Tuners gjermanë doganore nisur rregullime të veçanta për Mercedes CLS 63 AMG dhe rezultat i përpjekjeve të tyre është definitivisht ia vlen … Më shumë >

Trabant F1, apo një makinë të re e F1 McLaren MERCEDES-


A është ajo për këtë sezon ka përgatitur një të qëndrueshme F1 McLaren MERCEDES makinë krejtësisht të re-, e cila do të jetë krejtësisht ndryshe nga F1 tjetër stallat. Ata kishin disa probleme me miratimin e një makinë të re revolucionare F1 koncept, por thuhet se për të hedhur një shkop të Komisionerëve në aprovimin e re makinën Ferrari ka ndodhur të jetë frikë se pjesëmarrja e makinave të reja F1 McLaren-Mercedes në linjë të qëndrueshme e saj të plotë humbet. fotot ju mund të shihni të ri revolucionar makinë garash F1, e cila është frikë nga Ferrari dhe nuk ka asnjë përgjigje për atë në makinat e F1.
Më shumë >

Mercedes-Benz G-Class me pjesën e përparme të E-Class

Javën e kaluar kam pasur një fantastike Mercedes-Benz G 63 AMG 6 × 6 dhe sot ne kemi një tjetër G. Vetëm atje nuk është një akordim profesionale, të tilla si projektuesi e Astma, kur ju jeni redaktimi G Class-nuk është për të gjithë gjatë gjithë kohës është një model i hijeshi më shumë bearable se akordim të SHBA. … Më shumë >

MercedesBenz 300TD as a work of art

Limousines always attract passers-by views of the promise of an exclusive passenger who wants to be seen. And if he wants to be absolutely unmistakable, he should ride in this car. Më shumë >

Mercedes-Bent CL 63 AMG by Väth

Mercedes-Bent CL 63 AMG a nárust výkonu od Väth 1

The German tuning firm Vath has embarked on adjustment of the Mercedes-Bent CL 63 AMG. Mercedes finally received in their workshops, as well as improve the appearance of a rise in performance .. Më shumë >

Mercedes-Benz SL (R230) by Piecha Design

Mercedes-Benz SL R230 od Piecha Design 1 - nahled

The German specialist in the treatment Mercedes-Benz posted Piech Design improvements for SL (R230). Më shumë >

McLaren Mercedes SLR 707 Edition Wheelsandmore

McLaren Mercedes SLR 707 Edition z dílen Wheelsandmore 1 - nahled

German tuning company has modified Wheelsandmore exclusive Mercedes McLaren SLR and his creation called 707 Edition. The number in the title is obviously a reasonMë shumë >

Carlsson Mercedes-Benz GL Grand Edition

Carlsson vyšperkoval Mercedes GL Grand Edition 1

Company tuner Carlsson Mercedes GL vytunili Grand Edition and named his creation CGL45. The car they plan to present at the Frankfurt Motor Show. Më shumë >