Argëtim

Velvet Porsche Panamera


Opsionet rregullatore për Panamera Porsche është i ndryshëm nga kompanitë e panumërta tuning, por çfarë lidhje vetëm të ndryshojë ngjyrën, ose më saktë sipërfaqja e trupit …
Më shumë >

Auto siç projektuar nga Homer Simpson


Kohët e fundit kam pasur marr-up nga filmi Flintstones dhe sot përsëri për të ndryshuar një makinë si dizajnuar nga Homer Simpson nga The Simpsons, sigurisht, jeta-size dhe plotësisht funksionale. Në një episod i The Simpsons, Homeri gjeti vëllanë e tij gjysmë-, që çuan kompania e makinave në Detroit quajtur Powell Motors. Homer përdorur të gjitha idetë e tyre të shkëlqyera për një makinë të re dhe erdhi tek Powell Motors, ku ai i projektuar një makinë të re, sipas ideve të tij brilante. Automobile pas prezantimit zyrtar shkurtimisht udhëhoqi automaker në rrëzimin. Më shumë >

Volkswagen Beetle për tifozët e KISS


Nëse jeni tifozët Kissaki dhe vazo sigurt për emocion e mëposhtme Volkswagen Beetle nga 1970 që ishte kohët e fundit në shitje në eBay. Më shumë >

Bllokuar makinën e tij dhe makina e tij betonohet


Kjo është një incident i çuditshëm filmuar në Rusi, ku një shofer Chrysler bardhë 300 është jashtëzakonisht i çmendur në sedan blu që kishin bllokuar daljen dhe të kryejë shpërblimin e pabesueshme për thjesht duke bllokuar makinën e tij. Pas një shkop bejsbolli dhe thyen xhamin pasqyrë dhe tërhoqi makinën pak metra larg dhe e quajti mikser, e cila pastaj i mbushur më pas me kamion çimentos. Më shumë >

BMW 650i Gran Coupe dhe modelet e


Fotot zyrtare qëllua nga Uwe stil Düttmann BMW “stil estradë” në, në të cilën ju të shihni nastřídačku dy modele të bukura dhe BMW 650i Gran Coupe. Fotot do të prezantohen publikisht në ekspozitë Photo Parisit në Los Anxhelos.
Më shumë >

TOP 10 furgonë airbrush


Dorëzimit nuk mund të jetë i mërzitshëm një furgon të bardhë që ne shohim të gjithë rreth nesh. Ju mund të them se udhëzon van krejtësisht të bardha në anët e diçkaje duke përdorur bojë makinë airbrushing. Më shumë >

Fast and Furious 7 lopët korrik 11, 2014


Seri famshëm Filmi Fast and Furious, e cila është e plotë të Chases makinë dhe makina të bukura të këtij viti do të jetë kësti i gjashtë (Mund 24). Këtë javë u zbulua se pjesa tjetër e shpejtë dhe i furishëm 7 do premierë në teatro korrik 11, 2014 tashmë. Më shumë >

Lamborghini Aventador për Policinë Dubai

Dubai këtë javë policia mori veturën e policisë të ri që do të zëvendësojë Nissan GT-R. Sigurisht, në qoftë se ju doni të zëvendësojë Nissan GT-R dhe logjikisht në lidhje me diçka më të mirë, kështu që ju nuk keni zgjidhje, por për të shikoni për makina si Ferrari apo Lamborghini. Makinë të re e policisë është Aventador Lamborghini LP700-4, e cila është mundësuar nga një 6,5-litër dymbëdhjetë pirun-mbi ecurinë e 515 kW (700 hp) në 8250 min-1 me një rrotullimi pikut të 690 Nm, cila është e vendosur në 5500 min-1. Aventador trajtuar nga 0 tek 100 km / h për 2.9 tek shpejtësia maksimale e makinës 350 km / orë Më shumë >

Opel Omega me rrota të mëdha (video)

Në video ju mund të shihni se çfarë do të ndodhë Opel Omega, e cila ka qenë e shkruar off kur ajo merr bandë e djema zgjuar dhe për të krijuar një argëtim bëra shaka rreth në Omega … :-) Më shumë >

Riparime të lirë e makinave

Unë jam i sigurt se shumë prej jush e dini atë, diçka shkon keq ose makina prishet dhe nuk ka para për të rregulluar? Pra, të mbajë nganjëherë nuk kanë shtëpi tjetër që përkohësisht të rregulluar gjë. Si ajo mund të kthehet nga ju mund të shihni më poshtë … Më shumë >