Akordim

Mercedes-Benz CLA 250 nga Brabus


Modifier Tuning Brabus rindërtuar përshtatjen e tyre të ri të Mercedes-Benz CLA. Pas paraqitjes, nuk ka pasur ndryshime, madje as të pyes veten CLA është në vetvete një makinë shumë e bukur. Prandaj, nuk ishte vetëm një ndryshim në tailpipes shter dhe një zgjedhje e as një 18 “ose 19″ rrota aliazh u, e cila tani është një zgjedhje e pesë dizajne të ndryshme. Version CLA 250 është e pajisur performanc paketën PowerXtra që nxit dalje nga 25 kW (34 hp) tek 180 kW (245 hp) dhe 35 Nm në 385 Nm. Më shumë >

Porsche Cayenne nga Design paraprak


Gjermanisht modifier tuning Dizajn Para se ka përgatitur një paketë të re për aerodinamik Porsche Cayenne Gjenerata e dytë. Packet quajtur PD600 Kit Widebody aerodinamik përfshin një parakolp redesigned përparme, të cilat janë LED dritat bashku me një grilë të ndryshme, modifikuar fenders, parakolp pasme me diffuser, spoiler kulmi dhe disa gjëra të tjera të vogla. Pako Çmimi është € 8,900. Më shumë >

Porsche Cayman nga TechArt

Customizer TechArt shikoi Porsche Cayman re dhe bëri disa ndryshime të. Në vetvete një serial të ri Porsche Cayman është një makinë shumë e bukur, dhe nuk ka nevojë për shumë ndryshime vizuale, të cilat i vendosi rreth TechArt dhe pamja nuk ka ndryshuar shumë, por disa gjëra ndryshuan. Ndoshta më të mëdha të tërhequra 21-inch rrota dhe rear krahut. Modifikuar më tej pamja e pasqyra dera ngjyra dhe Punëve të Brendshme shtuar një numër të detaje portokalli. Teknikisht, TechArt instaluar një shter të ri dhe të reduktuar lartësinë shasi nga 35 mm (në rastin e amortizator PASM vetëm 25 mm). Më shumë >

Smart ForJeremy – krahë zgjuar

Në këtë vit Shanghai Motor Trego zbuloi një edicion të kufizuar lista në ForJeremy projektuar nga projektuesi Jeremy Scott, e cila shkon në shitje. Tipari kryesor është në shikim të parë dy krahë vertikale bashkëngjitur në pjesën e prapme të SMART 16 “ose 17″ rrota aliazh. Mbrojtëse argjendi kornizë elegante ngjyrë kontrast të trupit të bardhë dhe të brendshme të gjejnë vende, panele dera dhe shumë çështje të tjera veshur me susta në lëkurë të bardhë, në krye të pult, e cila është veshur me susta me lëkurë të zezë … Më shumë >

Mercedes CLS 63 AMG bërë nga Dogana gjermane Veçanta

Našlapaný Mercedes CLS 63 AMG z dílny German Special Customs 1 uvodni

Tuners gjermanë doganore nisur rregullime të veçanta për Mercedes CLS 63 AMG dhe rezultat i përpjekjeve të tyre është definitivisht ia vlen … Më shumë >

Katër dyer të konvertueshme Dodge ngarkues SRT8 Super Bee nga DTC


Katër dyer të konvertueshme në bazë të një sedan i madh me katër dyer ka asnjë makinë në masë të prodhuar, por fatmirësisht ne kemi redaktorët ndryshme akordim, të cilët janë të gatshëm për këto pazakontë, por edhe më interesante për të bërë rregullime. Projektuesi amerikan i Doganave Drop Top (DTC) është një prej këtyre redaktorëve, që specializohen në prodhimin e makinave convertibles si ngarkues Dodge Bee SRT8 Super, e cila është në këto foto … Më shumë >

Dekret 500 me një motor nga Lamborghini

Po ju lexoni atë të drejtë, Unë me të vërtetë arriti të vihet në një grumbull të përbindësh që ka trupin e Fiat 500 dhe motori i Lamborghini Murcielago. Mekanika e MECCANICA Oemmedi seminarit të kombinohen këto dy makina plotësisht të ndryshme dhe ka krijuar një përbindësh me një motor nga V12 Murcielago Lamborghini me një kapacitet prej 6.2 litra dhe fuqi 580 hp. Më shumë >

Carlsson Gara Edition zgjuar

Nëse jeni duke kërkuar për një makinë qyteti të vogël që mund të bëjë një udhëtim të mirë të shpejtë? Kështu që ndoshta kjo është ideale për qafën zgjuar. Gara emri makinë është Carlsson zgjuar Edition, si emër si ajo është për shkak të një modifikim të projektuesi të famshme të Carlsson. Carlsson bërë një bodykit të plotë duke përfshirë 17 “rrota aliazh, swapped pastaj vende dhe shtoi LED dritat dites drejtimin dhe ndryshime shumë të tjera. Kjo nuk është, por vetëm pamja, por u modifikuar dhe povozek, e cila u ul me 30 mm, ishte montuar gypave shter të reja edhe më tej me katër tailpipes. Nën kapuç është riprogramuar njësi të kontrollit dhe një makinë të re arrin 82 kW (112 hp) dhe çift rrotullues të 158 Nm. Rregulluar zgjuar mund të trajtojë sprint nga 0 tek 100 km / h për 9.9 sekonda dhe shpejtësi të lartë është i kufizuar në 155 km / orë Më shumë >